Інтернет-магазин «ЖарОК» – компанія, яка з 2022 року займається продажем чавунних казанів, сковорідок, грилів, мангалів, барбекю та аксесуарів до них. У нашому каталозі ви знайдете товари від відомих виробників чавунного посуду, таких як НВП "Сітон", "Брізол", а також вироби нашого власного виробництва. Також, у нас можна купити справжні наманганські казани з Узбекистану, адже ми є офіційним представником заводу «Davr Metall», що розташований у м. Наманган. В якості та оригінальності наших товарів ви можете не сумніватися. У нас купити мангал, барбекю чи чавунний посуд ви зможете за дуже вигідною ціною.

Ми спробували зібрати в нашому інтернет-магазині якнайширший асортимент товарів для приготування страв східної кухні. І у нас це вийшло, адже у нашому каталозі ви знайдете не просто чавунні казани у великій різноманітності. Наші вироби можуть стати чудовим подарунком для ваших близьких, адже до деяких позицій можна купити оригінальний чохол із написом або додати іменне гравіювання. Упевнені, такий подарунок буде точно гідно оцінений власником.

Чому варто купити товари для грилю та барбекю в інтернет-магазині «ЖарОК»?

  1. Власне виробництво.
  2. Контроль за якістю товарів.
  3. Постійна наявність продукції на складі.
  4. Офіційний представник відомих виробників.
  5. Швидка доставка по Україні Новою Поштою.
  6. Можливість повернення та обмін товару протягом 14 днів.

Ми любимо те, чим займаємось і з великою уважністю стежимо за виготовленням представленої продукції. Ми просто не допустимо, щоб ви отримали неякісну річ. Тому сміливо можете замовити чавунний казан та інші товари в нашому інтернет-магазині. Такою покупкою ви без сумніву залишитеся задоволені!

Інформація про компанію

Назва: Інтернет-магазин "ЖарОК"
Тип компанії: Виробник, Торгова компанія
Бренди: Сітон, Брізол, Davr Metall
Рік заснування: 2022
Місцезнаходження виробництва: м. Кременчук